услуга профилот

Gradmax .d.o.o. Pivka

Gradmax .d.o.o. Pivka


Klenik 35
6257 Pivka

СловенијаНашите врвни понуди
3677474.jpg
Automatic cutter veneer RAUTE RWS
If you need more informations send us e-mail. Cftrearc повеќе »
3672716.jpg
Dryer for the veneer BSH roller
Dryer for the veneer with 13 chambers. The dryer is with 4 floors. Gdzfdg8em Dimensions of the useful space: 25000 x 4500 x 4 mm. The highest temperature is 140 °C. Connecting power is 15. ... повеќе »
Испрати пребарување на Gradmax .d.o.o. Pivka

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3677474.jpg
Automatic cutter veneer RAUTE RWS
If you need more informations send us e-mail. Cftrearc повеќе »
3672716.jpg
Dryer for the veneer BSH roller
Dryer for the veneer with 13 chambers. The dryer is with 4 floors. Gdzfdg8em Dimensions of the useful space: 25000 x 4500 x 4 mm. The highest temperature is 140 °C. Connecting power is 15. ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу