услуга профилот

Böhm

Böhm


Herr Robert Böhm

Industriestraße 24
85072 Eichstätt

Германија


Прикажи телефонски број

Нашите врвни понуди
3672409.jpg
STAHL Bridge crane trolley - 4 to Stahl CraneSystems AS 3010
Trolley for bridge crane make by steel cranesystems 6m hoist and electricdrive Suspension cable was changed in 2017 "Like new" Bbmz9i7w8z Capacity 4000kg. Was in operation until 07.02.2018! Pick... повеќе »
Испрати пребарување на Böhm

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*



машина понуди
3672409.jpg
STAHL Bridge crane trolley - 4 to Stahl CraneSystems AS 3010
Trolley for bridge crane make by steel cranesystems 6m hoist and electricdrive Suspension cable was changed in 2017 "Like new" Bbmz9i7w8z Capacity 4000kg. Was in operation until 07.02.2018! Pick... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу