услуга профилот

STAMPAIPAPIR

STAMPAIPAPIR


Herr Goran Drzaic

ISIDORE SEKULIC 23
21241 KAC

Србија


Прикажи телефонски број


We are young but company which boss have a much experiences for a job with a machines, and all of a printing industry

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3784618.jpg
HAMADA B252A HAMADA
Counter: 20 mio Size: 36x52 Details: Conventional dampening Stream feeder B Bcnpafomfk повеќе »
3684329.jpg
Cutting Machines Wohlenberg 155 MCS TV
Guillotine Wohlenberg 155 MCS TV, Age: 1986-8, cutting width 1550 mm, photo cells, program, monitor, airtable, 2x side tables with air, spare knife, manuals and tools. Very good condition ! Immediatel... повеќе »
3719793.jpg
Sheeter HOBEMA 101
Sheeter HOBEMA 101 is a high-performance sheeter. 4 unwinders of 1000 mm diameter each. Speed: up to 250 m/min. Cutting accuracy: +/- 0,3 mm.. Max. knife load: 400 g/m². Hmof7hr повеќе »
Испрати пребарување на STAMPAIPAPIR

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3784618.jpg
HAMADA B252A HAMADA
Counter: 20 mio Size: 36x52 Details: Conventional dampening Stream feeder B Bcnpafomfk
3684329.jpg
Cutting Machines Wohlenberg 155 MCS TV
Guillotine Wohlenberg 155 MCS TV, Age: 1986-8, cutting width 1550 mm, photo cells, program, monitor, airtable, 2x side tables with air, spare knife, manuals and tools. Very good condition ! Immediately available ! Bbqi9w7mtj
3719793.jpg
Sheeter HOBEMA 101
Sheeter HOBEMA 101 is a high-performance sheeter. 4 unwinders of 1000 mm diameter each. Speed: up to 250 m/min. Cutting accuracy: +/- 0,3 mm.. Max. knife load: 400 g/m². Hmof7hr
3686222.jpg
Printing machine Automatic
Machine name: AUTOMATIC Country of origin: West Germany Year of manifacture: unknown Gvklso 3 colors- 3/0, 2/1, 1/1 Print widht: 480mm Print lenght: 90mm minimun 420mm maximum Stamping speed: 4.800 sheets/hour maximum Vari ...
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу