услуга профилот

mimac

mimac


Herr Arno Micheli

Schlachthofstrasse /93 91
39100 Bozen

Италија


Прикажи телефонски број

Alles für die Holzverarbeitung

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3710781.jpg
Circular sawing machines Minimax S 40 Formula
Format circular saw Ncnn7 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3705258.jpg
Four side Planer Weinig Quattromat 18
On request Bbwl7bn8vk Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3705252.jpg
Edge glue machine Ott Atlantic
On request Ptog7e Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Испрати пребарување на mimac

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3710781.jpg
Circular sawing machines Minimax S 40 Formula
Format circular saw Ncnn7 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3705258.jpg
Four side Planer Weinig Quattromat 18
On request Bbwl7bn8vk Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3705252.jpg
Edge glue machine Ott Atlantic
On request Ptog7e Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3705247.jpg
Circular sawing machines Casolin Astra 2000
On request Bbwlzyray9 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3705245.jpg
Profile milling machine SCM Superset XL
Price on request Bq2hybq7 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3687587.jpg
Wide-belt sander Bütfering Classic C211 CE
Wide-belt sander Bbrhkvugbd Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3686520.jpg
Edge glue machine BI-MATIC Extrema 16
Edge glue machine extrema Bbq7mv7tdy Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу