услуга профилот

Jaroslav Kovalčík

Jaroslav Kovalčík


Herr Jaroslav Kovalčík

Popovická 1019
66461 rajhrad

Република Чешка


Прикажи телефонски број

Нашите врвни понуди
3684188.jpg
Kardex shuttle KARDEX Produktion Deutschland GmbH SHUTTLE-XP- 250-3050x610
We offer to sell a cardex shuttle with the following specification: Bbqhvwhtk3 Installation dimensions: width: – 3 400 + 200 mm (table) depth: – 2 500 mm height: – 6 600 mm Shelf size:... повеќе »
3683853.jpg
Kardex shuttle Bellheimer Metallwerk GmbH SHUTTLE-XP-250-3050x610
We offer to sell a Kardex shuttle with the following specification: Installation dimensions: width: – 3 400 + 200 mm (table) depth: – 2 500 mm height: – 6 600 mm Shelf size: width: –... повеќе »
Испрати пребарување на Jaroslav Kovalčík

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3684188.jpg
Kardex shuttle KARDEX Produktion Deutschland GmbH SHUTTLE-XP- 250-3050x610
We offer to sell a cardex shuttle with the following specification: Bbqhvwhtk3 Installation dimensions: width: – 3 400 + 200 mm (table) depth: – 2 500 mm height: – 6 600 mm Shelf size:... повеќе »
3683853.jpg
Kardex shuttle Bellheimer Metallwerk GmbH SHUTTLE-XP-250-3050x610
We offer to sell a Kardex shuttle with the following specification: Installation dimensions: width: – 3 400 + 200 mm (table) depth: – 2 500 mm height: – 6 600 mm Shelf size: width: –... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу