услуга профилот

Schneider GmbH

Schneider GmbH


Frau Antje Enkemann-Schneider

Gartnischer Weg 117
33790 Halle

Германија


Прикажи телефонски број

Zimmerei und Stahlbetonbau

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3714885.jpg
Tower crane Liebherr 13HM
The crane has a substantial fire damage. The engine and the air tanks are heavily burned, the rear is fire, as well as the brake cylinder. the control unit, the hydraulic and electrical cables are bur... повеќе »
Испрати пребарување на Schneider GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3714885.jpg
Tower crane Liebherr 13HM
The crane has a substantial fire damage. The engine and the air tanks are heavily burned, the rear is fire, as well as the brake cylinder. the control unit, the hydraulic and electrical cables are bur... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу