услуга профилот

MACHINES TECHNIQUES SERVICES

MACHINES TECHNIQUES SERVICES


Herr SERGE MAUPRIVEZ

route d'Etampes 340
91150 BRIERES LES SCELLES

Франција


Прикажи телефонски број


société spécialisé dans les machines d'usinage d'occasion tours et centres d'usinage à commande numérique , achat et revente.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3795901.jpg
AUTOMATIC SAW BEHRINGER HBP 263 A
SAW BEHRINGER HBP 263 A year: 1997 Nfar7 Capacity: Round D: 260 mm dish: 300 x 200 mm Square: 260 x 260 mm Set auto on 500 mm Height of the work plan: 800 m... повеќе »
Испрати пребарување на MACHINES TECHNIQUES SERVICES

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3795901.jpg
AUTOMATIC SAW BEHRINGER HBP 263 A
SAW BEHRINGER HBP 263 A year: 1997 Nfar7 Capacity: Round D: 260 mm dish: 300 x 200 mm Square: 260 x 260 mm Set auto on 500 mm Height of the work plan: 800 m... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу