услуга профилот

Polümark AS

Polümark AS


Herr Denis Volgin

Saeveski 10B
11214 Tallinn

Естонија


Прикажи телефонски број

Dealer of new and used machinery, after sales service and supplies

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3706007.jpg
In production KOMORI L-528+L
Bbws3iouqx Automated plate change All washers Coating unit and extended delivery Baldwin dryer Grafix Digitronic powder device Techkon spectro measurement повеќе »
Испрати пребарување на Polümark AS

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3706007.jpg
In production KOMORI L-528+L
Bbws3iouqx Automated plate change All washers Coating unit and extended delivery Baldwin dryer Grafix Digitronic powder device Techkon spectro measurement повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу