услуга профилот

Loh Werkzeugbau + tech.Spritzguss e.K.

Loh Werkzeugbau + tech.Spritzguss e.K.


Herr Holger Loh

Sudetenstr. 69
35581 Wetzlar

Германија


Прикажи телефонски број


Kunststoffspritzguss + Werkzeugbau

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3712088.jpg
Micro welding machine Joisten&Kettenbaum
Joke micro welding device inclusive. Accessories, foot switch Bbylqrmycy Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки прево... повеќе »
3711418.jpg
ARBURG 221 K Polytronica Arburg Schaltschrank incl. Polytronica
Complete enclosure control,. ARBURG Polytronica inclusive for 221 K on request. Thermonics Bbyfi2y8v0 3 PCs. available under current Огласот е преведена автоматски и м... повеќе »
Испрати пребарување на Loh Werkzeugbau + tech.Spritzguss e.K.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3712088.jpg
Micro welding machine Joisten&Kettenbaum
Joke micro welding device inclusive. Accessories, foot switch Bbylqrmycy Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки прево... повеќе »
3711418.jpg
ARBURG 221 K Polytronica Arburg Schaltschrank incl. Polytronica
Complete enclosure control,. ARBURG Polytronica inclusive for 221 K on request. Thermonics Bbyfi2y8v0 3 PCs. available under current Огласот е преведена автоматски и м... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу