услуга профилот

OLSTRAL HPT SRL

OLSTRAL HPT SRL


Herr Raul Olesch

Ecaterina Teodoriu 38
500001 Brasov

Романија


Прикажи телефонски број


OLSTRAL is spezialisiert in verkauf von neuen Werkzeugmaschinen fur Metallbearbeitung.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3730158.jpg
dry ice blasting ICS Ice Dry IC 110E
ONLY 100 WORKING HOURS !!! EX SHOWROOM MACHINE !!! Benefits: high cleaning performance at low air pressure supply purely pneumatic dry ice blasting machine Bb7tz0lvpo with patented metering un... повеќе »
Испрати пребарување на OLSTRAL HPT SRL

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3730158.jpg
dry ice blasting ICS Ice Dry IC 110E
ONLY 100 WORKING HOURS !!! EX SHOWROOM MACHINE !!! Benefits: high cleaning performance at low air pressure supply purely pneumatic dry ice blasting machine Bb7tz0lvpo with patented metering un... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу