услуга профилот

X-Nova Maja Bielska

X-Nova Maja Bielska


Frau Maja Bielska

Etiudy Rewolucyjnej 32a
02-643 Warszawa

Полска


Прикажи телефонски број

Sprzedaż maszyn po piekarni i cukierni

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3734101.jpg
Miwe Roll In rotary kiln MIWE Roll In
MIWE Roll in The richest version Equipped with a computer Perfect condition The stove has never been undressed It's ready for baking Full documentation We also have other machines on offer ... повеќе »
Испрати пребарување на X-Nova Maja Bielska

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3734101.jpg
Miwe Roll In rotary kiln MIWE Roll In
MIWE Roll in The richest version Equipped with a computer Perfect condition The stove has never been undressed It's ready for baking Full documentation We also have other machines on offer ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу