услуга профилот

NT Maschinen

NT Maschinen


Frau Sabrina Eschweiler

Südstr. 112
52134 Herzogenrath

Германија


Прикажи телефонски број


An und verkauf alle Art von Maschinen

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3742493.jpg
conventional milling machine SK 40
Conventional milling machine SK 40 Recording about 2 tons + accessories Etbf237 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки п... повеќе »
3742491.jpg
Traub TNC 350 Taub TNC 350
Vertical center with double range Ndmm2 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3739435.jpg
Industieroboter Kuka KR 210 L 150
3 x KUKA robots almost new KR 210 L 150, BJ. 2003 Lpivbbvl KR 210 L 150, BJ. 2002 KR 210 L 18, BJ. 2002 per unit (s) €6.000 Огласот е преведена автоматски и мож... повеќе »
Испрати пребарување на NT Maschinen

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3742493.jpg
conventional milling machine SK 40
Conventional milling machine SK 40 Recording about 2 tons + accessories Etbf237 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3742491.jpg
Traub TNC 350 Taub TNC 350
Vertical center with double range Ndmm2 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3739435.jpg
Industieroboter Kuka KR 210 L 150
3 x KUKA robots almost new KR 210 L 150, BJ. 2003 KR 210 L 150, BJ. 2002 KR 210 L 18, BJ. 2002 Lpivbbvl per unit (s) €6.000 Огласот е преведена автоматски и може да се случи нек ...
3737940.jpg
CNC milling machine TOS FU 4
Machine is in very good condition Bb93jbj00u Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3737925.jpg
CNC lathe Mazak Ouick Turn 10
Machine is in very good condition Lbgursof Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3737919.jpg
Milling machine Deckel Maho DMU 50 V
5-axis 3 + 2 in very good condition. Speed: 15000 rpm. Control your own mill plus Pocket tool changer 24 - SK 40 Swarf conveyor Bb93czbev9 Огласот е преведена автоматски и може да се сл ...
3735391.jpg
Lathe Mori Seiki ZT 2500 Y
Machine is very well maintained with double gun and dual spindle Ndfo9 C axis, Y axis and many driven tools plus KUKA loading robot Огласот е преведена автоматски и може да се случи не ...
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу