услуга профилот

Houtdrogerij Friesland B.V.

Houtdrogerij Friesland B.V.


Herr Arno Gons

Oosterwoldseweg, 74
7741 Coevorden

Холандија


Прикажи телефонски број


Recycling & Machinetrading

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3810226.jpg
StarScreen With conveyor (sterrenzeef) Slootweg KSZ-1200
Hlz0i30fs Starscreen With bottom conveyor, equipped with top scrapper brush. Deck is 1200mm wide and 6 meter long. Bottom conveyor is 1 meter wide 9meter long повеќе »
3806815.jpg
Roller conveyor bend unknown
Roller conveyor bend 90gr 500mm wide B9perd89 повеќе »
3800692.jpg
extendable conveyor on frame unknown
Extendable Conveyor 500x13meter till 18.5 metre on frame closed top. Frame 3 m heigh. Total 5 meters heigh 2rafdu Огласот е преведена автоматски и може да се с... повеќе »
Испрати пребарување на Houtdrogerij Friesland B.V.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3810226.jpg
StarScreen With conveyor (sterrenzeef) Slootweg KSZ-1200
Hlz0i30fs Starscreen With bottom conveyor, equipped with top scrapper brush. Deck is 1200mm wide and 6 meter long. Bottom conveyor is 1 meter wide 9meter long
3806815.jpg
Roller conveyor bend unknown
Roller conveyor bend 90gr 500mm wide B9perd89
3800692.jpg
extendable conveyor on frame unknown
Extendable Conveyor 500x13meter till 18.5 metre on frame closed top. 2rafdu Frame 3 m heigh. Total 5 meters heigh Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешк ...
3800675.jpg
Electric Gate 6, 5 m
Excess gate 6.5 metres 2.5 metres height incl. motor and foundation. Wiring needs to be checked Gji7upd Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки прев ...
3800654.jpg
Tank (diesel) Tank 8000ltr
Tank with pump, 8000 litres, 5 meter x D1500 Gdau8ko Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3798738.jpg
Roller conveyor bend Slootweg
Roller conveyor 500mm WIde 90degree Bcrsqii08s
3798729.jpg
Belt Drive Unit 1000xD400 Slootweg
Drive Unit fot conveyor, 1000mm wide and rol is D400 Bcrsnsoikj
3798719.jpg
Conveyor, 1000x1 meter Slootweg
Conveyor 1000mm wide and 10 meter long Bcrsktcqb9
3798718.jpg
Conveyor, 600x1meter unknown
Conveyor 600mm wide and 1 meter. Bcrskjrkn8
3798716.jpg
Conveyor, 600x8meter with weighing modul Slootweg
Hioua9hf3 Conveyor 600mm wide and 6 meter long . build in SEG weighing system.
3798715.jpg
Conveyor, 800x6meter angle-frame Slootweg
Conveyor 800mm wide and 5 meter long tilted on frame 30 degree. Profile Belt with belt brush 3xlphfr2
3798711.jpg
V- Conveyor, 600x6meter Slootweg
Conveyor 800mm wide and 10 meter long Nfdjx
3798705.jpg
Conveyor, 800x6meter vertegaal
Conveyor 800mm wide and 5 meter long 3xip2njr
3798703.jpg
Conveyor 600x10meter Slootweg
Belt conveyor Grt8qbp
3798702.jpg
Conveyor, 800x10meter Slootweg
Conveyor 800mm wide and 10 meter long Wwi7o
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу