услуга профилот

Ing.Josef Gottvald

Ing.Josef Gottvald


Herr Josef Gottvald

Krasová 30
67906 Jedovnice

Република Чешка


Прикажи телефонски број

Jsme firma zabývající se opravami,nákupem a prodejem použitých ofsetových tiskařských strojů.Na trhu se pohybujem nepřetržitě od roku 2008 do současnosti. Za tuto dobu jsme prodali desítky strojů do Brazílie,Indie,Polska ,Slovenska a dalších zemí.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3748362.jpg
POLLY 466 APH DST DOBRUŠKA
1) Varn dampening Ss2jik 2) Polycontrol 3) Indray 4) the impression that 34 million Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои греш... повеќе »
3748136.jpg
RYOBI 754 XLA-4 Japan
Machine specifications: 1) year of manufacture 2005, 2009 installation (demonstrator) 2) Alcohol wetting AAC Gzxsaovji 3) Control inking PDS-E 4) automatic washing the inking 5) Contro... повеќе »
3746377.jpg
SAKURAI 474 EP II
Sakurai 474EPII-top condition, Model: 04/2000 Format: 52x74 Impression ca. 65 Mio.- -vacuum belts on feeder -Unleash the side mark -2/2 Perfector 4 + 0 – automatic unleash -autoplate Bcck2o... повеќе »
Испрати пребарување на Ing.Josef Gottvald

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3748362.jpg
POLLY 466 APH DST DOBRUŠKA
1) Varn dampening 2) Polycontrol Ss2jik 3) Indray 4) the impression that 34 million Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3748136.jpg
RYOBI 754 XLA-4 Japan
Machine specifications: 1) year of manufacture 2005, 2009 installation (demonstrator) Gzxsaovji 2) Alcohol wetting AAC 3) Control inking PDS-E 4) automatic washing the inking 5) Control Panel 6) Dusting Grafix ...
3746377.jpg
SAKURAI 474 EP II
Sakurai 474EPII-top condition, Bcck2o0fgj Model: 04/2000 Format: 52x74 Impression ca. 65 Mio.- -vacuum belts on feeder -Unleash the side mark -2/2 Perfector 4 + 0 – automatic unleash -autoplate -automatic format adjustm ...
3746297.jpg
POLLY PRESTIGE 674 + LACQUER KBA DOBRUŠKA
1) Alcohol wetting 2) Cooling TECHNOTRANS 3) remote control registers and ink key POLYCONTROL 4) of semiautomatic clamping printing plates Bcckdt3ddz 5 Automatic washing of the inking unit) 6) automatic washing off ...
3746294.jpg
ADAST DOMINANT 516 Česká Republika
1) Pseudoalkohol dampening B0t20whw 2) Printax Puder 3) Compresor Becker Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3746288.jpg
KBA RAPIDA 72-5 Německo
colors: 5 impressions: 108 mio size max.: 520 x 720 mm (B2) size min.: 210 × 297 mm, speed max: 15.000 l/h. control panel: KBA Colortronic Remote Control moisturizing: Baldwin and device for cooling, recycling and dosing ...
3746282.jpg
ADAST 856 DOMINANT Česká Republika
1) Alcohol wetting ADAMATIC Yrsxxk 2) ink key remote control and registers ADACONTROL 3) control the machine from a touch screen TOUCH SCREAN 4) GRAFIX powder sprayer 5) the machine is without perfektoru 6) the num ...
3746278.jpg
HEIDELBERG PM 74-2 P Německo
1. the owner-press war without damage The number of copies of 31.5 million Max speed 12 000/hour Bccj78vyhg Max paper size 530x740 Paper thickness of 0.03 – 0.6 mm Alcohol wetting and cooling system Technotrans ...
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу