услуга профилот

Nosky UG

Nosky UG


Herr Wulf-Herbert Nosky

Eckisstrasse 54
72574 Bad Urach

Германија


Прикажи телефонски број


Нашите врвни понуди
3782543.jpg
Shaft furnace Balzer & Co. SLE 12.20
the system consists of: 1 shaft furnace of to 600 ° C Fb8b3ip 1 shaft furnace of 300 ° C Max Hydraulic lid Usable space per furnace Ø1000mm, depth 1500 mm 1Abkühlbecken 3, 70m x 2.60 m x 2, ... повеќе »
3744747.jpg
Wire EDM machine AGIE AGIECUT 250 SF HSS CE
Machine is still in use, Bcb2vv7s2l can visit by appointment / test Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Испрати пребарување на Nosky UG

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3782543.jpg
Shaft furnace Balzer & Co. SLE 12.20
the system consists of: 1 shaft furnace of to 600 ° C Fb8b3ip 1 shaft furnace of 300 ° C Max Hydraulic lid Usable space per furnace Ø1000mm, depth 1500 mm 1Abkühlbecken 3, 70m x 2.60 m x 2, ... повеќе »
3744747.jpg
Wire EDM machine AGIE AGIECUT 250 SF HSS CE
Machine is still in use, Bcb2vv7s2l can visit by appointment / test Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу