услуга профилот

Systemtechnik Hölzer

Systemtechnik Hölzer


Frau Gabi Hofstetter

Westerbach Straße 4
61476 Kronberg

Германија


Прикажи телефонски број

Нашите врвни понуди
3748993.jpg
Blanking Hölzer Systemtechnik LOW 4233 RD
Semi automatic cut-off of benefits / basic machine with parallel shuttle Jibr8yb The dynamic blanking LOW 4322 suitable specially for medium to high product volume and meets these growing requiremen... повеќе »
3744938.jpg
20W fiber laser marking laser Hölzer Systemtechnik Faserlaser LAS 20
The universal marking laser LAS 20 from Systemtechnik Hölzer GmbH can be used for a very wide range of marking applications. With the integrated fiber laser you can mark almost all materials such as ... повеќе »
Испрати пребарување на Systemtechnik Hölzer

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3748993.jpg
Blanking Hölzer Systemtechnik LOW 4233 RD
Semi automatic cut-off of benefits / basic machine with parallel shuttle Jibr8yb The dynamic blanking LOW 4322 suitable specially for medium to high product volume and meets these growing requiremen... повеќе »
3744938.jpg
20W fiber laser marking laser Hölzer Systemtechnik Faserlaser LAS 20
The universal marking laser LAS 20 from Systemtechnik Hölzer GmbH can be used for a very wide range of marking applications. With the integrated fiber laser you can mark almost all materials such as ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу