услуга профилот

Barbatus Sp. z o.o.

Barbatus Sp. z o.o.


Frau Anna Tylki

Premysława 3
62-081 Baranowo

Полска


Прикажи телефонски број


Нашите врвни понуди
3745473.jpg
Krążkowo Cablevey rope conveyor
Technology capable of moving raw materials in size from grains of coffee to bulk materials. Krążkowo conveyor rope is characterized by:-a delicate handling of transported material-low demand for ene... повеќе »
Испрати пребарување на Barbatus Sp. z o.o.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3745473.jpg
Krążkowo Cablevey rope conveyor
Technology capable of moving raw materials in size from grains of coffee to bulk materials. Krążkowo conveyor rope is characterized by:-a delicate handling of transported material-low demand for ene... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу