услуга профилот

Plichta Team

Plichta Team


Herr Artur Plichta

Wejherowska 85
84-217 Milwino

Полска


Прикажи телефонски број


Нашите врвни понуди
3800287.jpg
Turbomat RN-HD VIESSMANN RN-HD
VIESSMANN Steam boiler RN-HD turbine with gas burner; Bcsa73wfs9 - The boiler is after thorough renovation, 100% efficient - Year of Construction 2001; - UDT documentation, tightness test made in ... повеќе »
3800286.jpg
Turbomat RN HD VIESSMANN WERKE RN HD
Steam boiler VIESSMANN WERKE Turbine RN HD together with a gas burner; - The steam boiler has undergone a thorough renovation - UDT documentation, leak test was performed in 2018. - Construction Y... повеќе »
Испрати пребарување на Plichta Team

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3800287.jpg
Turbomat RN-HD VIESSMANN RN-HD
VIESSMANN Steam boiler RN-HD turbine with gas burner; Bcsa73wfs9 - The boiler is after thorough renovation, 100% efficient - Year of Construction 2001; - UDT documentation, tightness test made in ... повеќе »
3800286.jpg
Turbomat RN HD VIESSMANN WERKE RN HD
Steam boiler VIESSMANN WERKE Turbine RN HD together with a gas burner; - The steam boiler has undergone a thorough renovation - UDT documentation, leak test was performed in 2018. - Construction Y... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу