услуга профилот

DEXEL Sp. z o.o.

DEXEL Sp. z o.o.


Herr Dariusz Leonkiewicz

Sportowa 14
74-107 Daleszewo

Полска


Прикажи телефонски број


we are trade company specialized on paper stock lots and paper converting machines

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3793696.jpg
slitter rewinder JAGENBERG
working width 1600mm Hg928quza повеќе »
3793692.jpg
slitter rewinder SPANN-TEC 1200 ST
working width 1200mm 2q98i3 повеќе »
3793683.jpg
sheeter JAGENBERG RQSGL
working width 2100mm Glvg0ut повеќе »
Испрати пребарување на DEXEL Sp. z o.o.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3793696.jpg
slitter rewinder JAGENBERG
working width 1600mm Hg928quza
3793692.jpg
slitter rewinder SPANN-TEC 1200 ST
working width 1200mm 2q98i3
3793683.jpg
sheeter JAGENBERG RQSGL
working width 2100mm Glvg0ut
3748950.jpg
GOEBEL cash register rolls machine GOEBEL GOEBEL PRACTICA
max. web width 1000 mm max. diameter unwind 1250 mm core diameter of unwind 70 – 76 mm max. diameter rewind 400 mm min. inner core diameter 12 mm min. slitting width 15 mm Bcdc0i2q0w max. speed 300 m/min. additionally eq ...
3748937.jpg
GOEBEL cash register rolls machine GOEBEL GOEBEL PRACTICA
max. web width 1000 mm max. diameter unwind 1250 mm core diameter of unwind 70 – 76 mm max. diameter rewind 400 mm min. inner core diameter 12 mm Bcdcwm3hwj min. slitting width 15 mm max. speed 300 m/min.
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу