услуга профилот

Otomat Makina İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Otomat Makina İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.


Herr Ömer Kayserili

Yenidoğan mah. Abdi İpekçi cad. No: /B 149
34030 Bayrampaşa/ İstanbul

Турција


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс


1994'ten beri ikinci el makina alım ve satım.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3802172.jpg
CNC Lathe STAR SH-16
CNC Langdrehautomat Vsiwb3 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3802159.jpg
CNC Lathe Gildemeister GLD 25 L
CNC Langdrehautomat Bcsslzpjnp Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3801459.jpg
CNC lathe POLY GIM Diamond 32 CSL
CNC Drehmaschine With MUSLIMS barloader Bcsl2fyhht Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Испрати пребарување на Otomat Makina İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3802172.jpg
CNC Lathe STAR SH-16
CNC Langdrehautomat Vsiwb3 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3802159.jpg
CNC Lathe Gildemeister GLD 25 L
CNC Langdrehautomat Bcsslzpjnp Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3801459.jpg
CNC lathe POLY GIM Diamond 32 CSL
CNC Drehmaschine With MUSLIMS barloader Bcsl2fyhht Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3801450.jpg
CNC lathe STAR RNC-16
Drehmaschine Bcslyp7utk Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3801444.jpg
Lathe Goodway GCL-42
Drehmaschine Noov02e Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3793571.jpg
CNC Lathe Nakamura TW-20 MMY
Cnc Drehmaschine Ne8jd Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3793555.jpg
Lathe Colchester Triumph 2000
Drehmaschine 2hjvt9qt Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.
3787979.jpg
Swiss type lathe Star SR 32
IEMCA barloader included Bcooj0ojcl
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу