услуга профилот

INTECHNA JSC

INTECHNA JSC


Herr Atanas Moskov

Nishava 62 -70
1680 Sofia, Bulgaria

Бугарија


Прикажи телефонски број


INTECHNA JSC is a leading Bulgarian engineering company incorporated in 1993. The company has a design office based in Sofia and а factory for tool manufacturing and production of plastic parts based in Stara Zagora.

Испрати пребарување на INTECHNA JSC

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу