услуга профилот

Snacks and more SIA

Snacks and more SIA


Herr Janis Butans

Karla Ulmana gatve 2
1004 LV Riga

Летонија


Прикажи телефонски број


Нашите врвни понуди
3790377.jpg
Aluminium foil and films rewinder CG Automation Ltd AF 500
The AF 500 is a 3 position turret rewind machine principally designed for rewinding aluminum foil. It is fully automatic as long as the hopper and glue are topped up when required. Variable dual sp... повеќе »
3790358.jpg
Mongolian Grill, Gas EU
Mongolian grill cast iron surface 1,8 meter diameter, 4 separate heated areas, exhaust hood with lighting. Bcpeo0lriw повеќе »
Испрати пребарување на Snacks and more SIA

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3790377.jpg
Aluminium foil and films rewinder CG Automation Ltd AF 500
The AF 500 is a 3 position turret rewind machine principally designed for rewinding aluminum foil. It is fully automatic as long as the hopper and glue are topped up when required. Variable dual sp... повеќе »
3790358.jpg
Mongolian Grill, Gas EU
Mongolian grill cast iron surface 1,8 meter diameter, 4 separate heated areas, exhaust hood with lighting. Bcpeo0lriw повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу