услуга профилот

Miguel Costa

Miguel Costa


Mr. Miguel Costa

Portugal
3880 Ovar

Португалија


Прикажи телефонски број


Нашите врвни понуди
3793592.jpg
Maquidral
Maquidral Thermoforming Machine Working table 2 mts x 1 mt in perfect working order 2q98fy mounted on site повеќе »
3793582.jpg
Thermoforming Machine Illig Adolf Jillig
Working table 1000 mm x 1600mm in very good condition and in operation mounted where you worked Yruf7o Possibility of training повеќе »
Испрати пребарување на Miguel Costa

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3793592.jpg
Maquidral
Maquidral Thermoforming Machine Working table 2 mts x 1 mt in perfect working order 2q98fy mounted on site повеќе »
3793582.jpg
Thermoforming Machine Illig Adolf Jillig
Working table 1000 mm x 1600mm in very good condition and in operation mounted where you worked Yruf7o Possibility of training повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу