услуга профилот

Desch

Desch


Herr Werner Desch

Salmünsterer Str.16
63628 Bad Soden Salmünster/Mernes

Германија


Прикажи телефонски број


Firma Desch, Formenbau und Erodiertechnik

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3801589.jpg
Jig Charmilles D20 Charmilles D20
-Built in 1985 Bcsnb7rctv -Jig with Isocut - Auslenkgerät - used / repair Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки пре... повеќе »
3801581.jpg
Wire EDM machine Mitsubishi SA110 Mitsubishi SA110
32-bit controller, floppy-disk and Z axis motor Nfgdn -Wire chopper, large coil device, etc. -to leave against bid/VB for brevity -used / repair Огласот е преведена автома... повеќе »
Испрати пребарување на Desch

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3801589.jpg
Jig Charmilles D20 Charmilles D20
-Built in 1985 Bcsnb7rctv -Jig with Isocut - Auslenkgerät - used / repair Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки пре... повеќе »
3801581.jpg
Wire EDM machine Mitsubishi SA110 Mitsubishi SA110
32-bit controller, floppy-disk and Z axis motor Nfgdn -Wire chopper, large coil device, etc. -to leave against bid/VB for brevity -used / repair Огласот е преведена автома... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу