услуга профилот

MultiNET International B.V.

MultiNET International B.V.


Herr J.J. Leemans

Dorpenbaan 17
5121 DE Rijen

Холандија


Прикажи телефонски број


Нашите врвни понуди
3802109.jpg
Shredder use Untah Shredder LKR 1000
Engine: 18.5 kW Cutting width: 1000 mm Bcsr33uqd7 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3802108.jpg
Baler used Paal Type Konti 425D
Motor 3 x 45 kW Bcsr3tdkp3 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3802107.jpg
Baler with conveyor BOA Type 2040.22D
Motor 25 kW Bcsr3jse22 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Испрати пребарување на MultiNET International B.V.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3802109.jpg
Shredder use Untah Shredder LKR 1000
Engine: 18.5 kW Cutting width: 1000 mm Bcsr33uqd7 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3802108.jpg
Baler used Paal Type Konti 425D
Motor 3 x 45 kW Bcsr3tdkp3 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
3802107.jpg
Baler with conveyor BOA Type 2040.22D
Motor 25 kW Bcsr3jse22 Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу