услуга профилот

dibtech GmbH

dibtech GmbH


Herr Christian Bauer

Troppauerstraße 14
80937 München

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс


wir sind kein Maschinenhändler. Es handelt sich um den Verkauf von Firmen eigenen gebrauchten Betriebsmitteln.

Испрати пребарување на dibtech GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу