услуга профилот

Scaffomachines

Scaffomachines


Herr Dragoslav Eric

Milivoja Cobanskog 202
21460 Vrbas

Србија


Прикажи телефонски број


Our team, supported by it’s own experience in production of engineered wood flooring, manufactures hydraulic presses of unique characteristics for cold wood lamination as well as the dedicated industrial shelf trolleys and wood gluing machines.

Испрати пребарување на Scaffomachines

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу