услуга профилот

Rento Machinery

Rento Machinery


Herr Jan van Losser

Roelf Bosmastraat 136
7462 Rijssen

Холандија


Прикажи телефонски број


Rento Machines ist eine Handelsfirma für Druckmaschinen. Unsere Maschinen werden von Druckereien und anderen Firmen gekauft, die normalerweise eine jüngere Maschine kaufen.

Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3815252.jpg
Nagel S8
Ptrsku повеќе »
3815181.jpg
Nagel 150
Nftmn повеќе »
3814244.jpg
Plockmatic A310
Bhq7snle повеќе »
Испрати пребарување на Rento Machinery

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Активна во следните области
машина понуди
3815252.jpg
Nagel S8
Ptrsku повеќе »
3815181.jpg
Nagel 150
Nftmn повеќе »
3814244.jpg
Plockmatic A310
Bhq7snle повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу