услуга профилот

TME Technologies UG од Dernbach

TME Technologies UG


Herr Michael Engel

Kreuzweg 12
56428 Dernbach

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на факс


mechanical engineering & industrial microwave technology

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4004042.jpg
microwave system BHK Tech GmbH MW50-2V
MW50-2V - 40kW microwave system Description: - as new condition, few operating hours - clocked continuous system with automatic lifting doors - energy-saving vacuum operation or increased drying... повеќе »
Испрати пребарување на TME Technologies UG

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4004042.jpg
microwave system BHK Tech GmbH MW50-2V
MW50-2V - 40kW microwave system Description: - as new condition, few operating hours - clocked continuous system with automatic lifting doors - energy-saving vacuum operation or increased drying... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.