услуга профилот

LLC SMARTMASH од Moskau

LLC SMARTMASH


Herr Alex Timoshkin

Bolshaya Cherkizovskaya 24a
107553 Moskau

Русија


Прикажи телефонски број


Приобретение, продажа оборудования бывшего в употреблении

We are specialised on the second hand woodworking equipement supplies.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4144311.jpg
3-D Scanner Exascan Exascan
повеќе »
4008672.jpg
Assambling press Biesse Comil X-Press
повеќе »
4135777.jpg
cnc working center BIESSE Rover B FT 1535
повеќе »
Испрати пребарување на LLC SMARTMASH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.