услуга профилот

LB Plast s.r.o од Nová Baňa

LB Plast s.r.o


Herr Svatoslav Budinský

Brehy 459
96801 Nová Baňa

Словачка


Прикажи телефонски број


тековни огласи и специјални промоции
4069111.jpg
Shredder GROSS GAZ 122
37 kw shredder from Amis company.It was repasing in 2018. Nnllx повеќе »
4011624.jpg
aluminium silo 2x azo
2 Aluminium silos storage around 12m3 each one. Pedp3ti повеќе »
Испрати пребарување на LB Plast s.r.o

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4069111.jpg
Shredder GROSS GAZ 122
37 kw shredder from Amis company.It was repasing in 2018. Nnllx повеќе »
4011624.jpg
aluminium silo 2x azo
2 Aluminium silos storage around 12m3 each one. Pedp3ti повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.