услуга профилот

Raza d.o.o. од Ljubljana

Raza d.o.o.


Herr Luka Novak

Verovškova 60a
1000 Ljubljana

Словенија


Прикажи телефонски број


Raza d.o.o.
CNC metal machining

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4041716.jpg
EMCO MILL E600 EMCO EMCO MILL E600
x-travel: 600 mm y-travel: 500 mm z-travel: 500 mm control: Fanuc tool taper: SK 40 Tool changer: 22 table load capacity: 500 kg Spindle speeds: 10.000 1/min Meqouhpu weight of the machine ... повеќе »
Испрати пребарување на Raza d.o.o.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4041716.jpg
EMCO MILL E600 EMCO EMCO MILL E600
x-travel: 600 mm y-travel: 500 mm z-travel: 500 mm control: Fanuc tool taper: SK 40 Tool changer: 22 table load capacity: 500 kg Spindle speeds: 10.000 1/min Meqouhpu weight of the machine ... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.