услуга профилот

Komotzki Mech. Bearbeitung e.K. од Dortmund

Komotzki Mech. Bearbeitung e.K.


Herr Michael Komotzki

Gernotstraße 4
44319 Dortmund

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


Amtsgericht Dortmund HRA 12427
Inhaber: Michael Komotzki
Gerichtsstand Dormtund
USt-Ident-Nr. DE811182464

wir lösen unseren Betrieb auf und stellen daher einige nicht mehr benötigte Maschinen zum Verkauf ein

Оди на врвот понуди › 

Испрати пребарување на Komotzki Mech. Bearbeitung e.K.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*



Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.