услуга профилот

Baba Invest GmbH од Schwelm

Baba Invest GmbH


Herr Tuncay Baba

Pastor-Nonnestr 19a
58332 Schwelm

Германија


Прикажи телефонски број


Baba Invest GmbH
Pastor-Nonne-Strasse 19a
58332 Schwelm
Amtsgericht Hagen, HRB-6489
Geschäftsführer: Tuncay Baba

wir handeln mit gebrauchte werkzeugmachinen.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4232983.jpg
Automatic lathe Star SR 20 R
повеќе »
4232977.jpg
CNC lathe Traub TNA 600
повеќе »
4232939.jpg
CNC lathe Gildemeister Max Müller MD 5 S
повеќе »
Испрати пребарување на Baba Invest GmbH

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*



Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.