услуга профилот

Te-san Metal Ltd. Sti. од Istanbul

Te-san Metal Ltd. Sti.


Herr Aykut Gulersoylular

Sile Yolu Cad. No Cekmekoy 34
34794 Istanbul

Турција


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


тековни огласи и специјални промоции
4045689.jpg
rotary oven Polin Roto Avant 80x100 HR
повеќе »
4019347.jpg
Bun line WP Kemper Quadro round
повеќе »
4024497.jpg
Trays & Tins tesan Toast, Baguette, Cake, Flat, Bun, Hotdog
повеќе »
Испрати пребарување на Te-san Metal Ltd. Sti.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*Користени машини во категориите
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.