услуга профилот

Famogrec од -059 PORTO MOS, LEIRIA

Famogrec


Frau Diana Coutinho

Rua das Cavadas Nº2, Calvaria de Cima
2480 -059 PORTO MOS, LEIRIA

Португалија


Прикажи телефонски број


Specialized in wooden chairs and tables, Famogrec is implemented in this market since 1987, in a leading position and great comercial competition.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4032431.jpg
Automatic Sander Locatelli
повеќе »
4032426.jpg
Automatic copier tape saw MZ Project
повеќе »
4027272.jpg
heavy-duty lathe Locatelli Multimatic 1300 cc copia
повеќе »
Испрати пребарување на Famogrec

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4032431.jpg
Automatic Sander Locatelli
повеќе »
4032426.jpg
Automatic copier tape saw MZ Project
повеќе »
4027272.jpg
heavy-duty lathe Locatelli Multimatic 1300 cc copia
повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.