услуга профилот

Bender Packaging / Michael Bender од Oberursel

Bender Packaging / Michael Bender


Herr Michael Bender

Alberusstrasse 2
61440 Oberursel

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


Responsible / Owner: Michael Bender
Alberusstrasse 2
61440 Oberursel
GERMANY
UST-Nr /VAT-No.: DE312181491

Contact:
Phone: +4915151762262

We are specialized in renovation and distribution of packaging machines. Our approach to quality and reliability is what drives us.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4111591.jpg
Centrifugal pump Alfa Laval Flow KH-40/225-SSS-DIN-15.0kW-EPDM
повеќе »
4093568.jpg
TBA/8 500 Slim Recap2 complete line Tetra Pak TBA/8
повеќе »
4086837.jpg
Domino Ink-Jet Printer A520i NEW Domino A520i
повеќе »
Испрати пребарување на Bender Packaging / Michael Bender

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.