услуга профилот

Ryokuta Machinery од Tali, Taichung

Ryokuta Machinery


Frau Yu Tong Hung

Industrial 9th Rd., 17
412 Tali, Taichung

Тајван


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс


With 45 years in the field of used machine tools, we specialize in retrofitting and maintaining used machines which are mostly imported from Japan.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4116952.jpg
High Precision Gear Hobbing Machine HAMAI 120A
повеќе »
4050752.jpg
Vertical Machining center (NEW) Kitamura Mycenter-2XD Spark changer
повеќе »
4056083.jpg
Bed Type Vertical and Horizontal Milling KURAKI CM-601
повеќе »
Испрати пребарување на Ryokuta Machinery

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.