услуга профилот

Cermotec S.L од CONSUEGRA

Cermotec S.L


Herr angel sanchez

C URDA 145 1
45700 CONSUEGRA

Шпанија


Прикажи телефонски број


Carpintería industrial dedicada a la fabricación de puertas, cercos, molduras y sus derivados.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4020295.jpg
Membrane 3D hydraulic press Italpresse Lockform shuttle system air
F7aqbfoh Membrane 3D hydraulic press of the Italpresse brand. It consists of two tables on both sides designed to cover panels molded in 3D with thermoformable plastic sheets such as PVC, PPE, ABS,... повеќе »
Испрати пребарување на Cermotec S.L

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Користени машини во категориите
повеќе огласи и машини на понуда
4020295.jpg
Membrane 3D hydraulic press Italpresse Lockform shuttle system air
F7aqbfoh Membrane 3D hydraulic press of the Italpresse brand. It consists of two tables on both sides designed to cover panels molded in 3D with thermoformable plastic sheets such as PVC, PPE, ABS,... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.