услуга профилот

Machinery and Technology од Minsk

Machinery and Technology


Herr Pavel Sasin

V Horuzey 29-505
2200123 Minsk

Белорусија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс


Machinery & Technology Ltd is the biggest supplier of used machinery from Tetra Pak and Alfa Laval in CIS countries. We have supplied more than 400 machines to our customers.


Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4062356.jpg
Tetra Pak caper CAP 30 FLEX Tetra Pak CAP 30F-010V TBA2000S SLIMC 2000
повеќе »
4144154.jpg
Tetra Pak TBA 8-1000 SQUARE line Tetra Pak TBA8-1000 SQUARE
повеќе »
4140249.jpg
Tetra Pak caper TCAP 88 HeliCap 27 Tetra Pak TCAP 88
повеќе »
Испрати пребарување на Machinery and Technology

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.