услуга профилот

DWL од Nahr-Ibrahim

DWL


Herr kamal Daccache

Industrial-City
Nahr-Ibrahim

Либан


Прикажи телефонски број


woodwork machinery and steel working machinery

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4045578.jpg
Erw steel pipe/tube roll forming machine 6 machines ARRASATE / ESMAES/... TACI
Erw steel tube mill roll forming machines ( Quantity : 6 machines & Tools ) (Tools : many and many roll sets and others.) Beznmkghak Tube Mill Line : L-B ( Quantity : 1 machine ) Descriptio... повеќе »
Испрати пребарување на DWL

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4045578.jpg
Erw steel pipe/tube roll forming machine 6 machines ARRASATE / ESMAES/... TACI
Erw steel tube mill roll forming machines ( Quantity : 6 machines & Tools ) (Tools : many and many roll sets and others.) Beznmkghak Tube Mill Line : L-B ( Quantity : 1 machine ) Descriptio... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.