услуга профилот

CNC Metal Krzysztof Prusinowski од Poznan

CNC Metal Krzysztof Prusinowski


Herr Krzysztof Prusinowski

Starolecka 20
61-361 Poznan

Полска


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


CNC Metal Krzysztof Prusinowski
Starolecka 20
61-361 Poznan
Poland
PL 7822044599
тековни огласи и специјални промоции
4039022.jpg
Mori Seiki Mv 55 / 50 Mori Seiki MV - 55 / 50
Vertical machining centre Parameters: Brand and model: Mori Seiki MV - 55/50 Control: Fanuc 6M Table: 1400x550 mm Travels x/y/z: 1050/550/560 Distance between spindle nose and table top: 200... повеќе »
Испрати пребарување на CNC Metal Krzysztof Prusinowski

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4039022.jpg
Mori Seiki Mv 55 / 50 Mori Seiki MV - 55 / 50
Vertical machining centre Parameters: Brand and model: Mori Seiki MV - 55/50 Control: Fanuc 6M Table: 1400x550 mm Travels x/y/z: 1050/550/560 Distance between spindle nose and table top: 200... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.