услуга профилот

EASYWOOD SIA од Jēkabpils

EASYWOOD SIA


Herr Jurijs Silins

Mežrūpnieku iela 6A 6A
LV-5201 Jēkabpils

Летонија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


SIA “EASYWOOD” is Latvian woodworking company established in 2016 with office and factory located in Jekabpils

SIA “EASYWOOD” is Latvian woodworking company established in 2016 with office and factory located in Jekabpils

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4034616.jpg
Deduster, dust extract + briquette press NESTRO NE 300 P links
Mobile dust extraction + briquette press NESTRO NE 300 P links + briquette press D50mm ~100kg/h Flow rate m3/h: 5.089 Intake socket mm: 300 Filter surface m2: 31,6 Underpressure Pa: 2540 Kcmpx9... повеќе »
Испрати пребарување на EASYWOOD SIA

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4034616.jpg
Deduster, dust extract + briquette press NESTRO NE 300 P links
Mobile dust extraction + briquette press NESTRO NE 300 P links + briquette press D50mm ~100kg/h Flow rate m3/h: 5.089 Intake socket mm: 300 Filter surface m2: 31,6 Underpressure Pa: 2540 Kcmpx9... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.