услуга профилот

Maquishow, Lda. од Matosinhos

Maquishow, Lda.


Herr Jose Costa Pinheiro

Av D Afonso Henriques 1076
4450-011 Matosinhos

Португалија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


VAT PT507344065
MAQUISHOW - COMÉRCIO DE MÁQUINAS PARA INDÚSTRIA DE MOLDES E METALOMECÂNICA LDA
Avenida D. Afonso Henriques, nº 1076
4450 011 MATOSINHOS
GERÊNCIA: JOSÉ JOAQUIM DA COSTA PINHEIRO

Second hand machinery dealer

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4133235.jpg
Machining center high speed Mikron HSM700
повеќе »
4035627.jpg
vertical machining center 5 axes MIKRON UCP 1000
повеќе »
4035687.jpg
horizontal machining center Quaser MK603 HP/12
повеќе »
Испрати пребарување на Maquishow, Lda.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.