услуга профилот

Christian Strommer Techn.Handel од Steinabrückl

Christian Strommer Techn.Handel


Herr Christian Strommer

Rothgasse 11
2751 Steinabrückl

Австрија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


Chr. Strommer, Einzelhandel,
A-2751 Steinabrückl
UID-Nr.: ATU 56624736

Firma Christian Strommer, Techn. Handel, Heisskanalzubehör

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4118790.jpg
Hot runner controller 12 zones Fa. Fiege electronic fitron 12 TB
Hot runner control unit 12 zones incl. 2 pcs. Combi connection cable with 24-pin plug, each 4 meters long; device was used as a demonstration device, NEW VALUE - did not stand in any production. Today... повеќе »
Испрати пребарување на Christian Strommer Techn.Handel

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Користени машини во категориите
повеќе огласи и машини на понуда
4118790.jpg
Hot runner controller 12 zones Fa. Fiege electronic fitron 12 TB
Hot runner control unit 12 zones incl. 2 pcs. Combi connection cable with 24-pin plug, each 4 meters long; device was used as a demonstration device, NEW VALUE - did not stand in any production. Today... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.