услуга профилот

ENVIDROS од loutraki

ENVIDROS


Herr Anthimos Evangelos Sakellis

THESH KATOUNISTRA 1
20300 loutraki

Грција


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


ENVIDROS E.K. E.E.
GEMH 144306537000, COMMERCIAL CHAMBER OF KORINTHIA

An old confectionery and jams factory that is now closed

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4039644.jpg
Cherry pitter - cherry process line Ferrum, TransPack E-7
Full cherry and sour cherry process line : 1 conveyor belt 3.000,00 1 destemmer about 2.000 kg/hour 6.000,00 Cz0igqo3 1 vibrating fruit screen 4.000,00 1 conveyor belt 2.500,00 1 cherry pit... повеќе »
Испрати пребарување на ENVIDROS

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4039644.jpg
Cherry pitter - cherry process line Ferrum, TransPack E-7
Full cherry and sour cherry process line : 1 conveyor belt 3.000,00 1 destemmer about 2.000 kg/hour 6.000,00 Cz0igqo3 1 vibrating fruit screen 4.000,00 1 conveyor belt 2.500,00 1 cherry pit... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.