услуга профилот

CASOLLALEGNO од LEDRO TN

CASOLLALEGNO


Herr Nicola Casolla

VIGNOLA NR. 6
38067 LEDRO TN

Италија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


CASOLLALEGNO SRL azienda attiva nella produzione di Pallet in Italia

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4093945.jpg
FRAME PRESS HYDRAULIC ORMA MACCHINE ORMA MACCHINE DE/L 30/15
Frame press hydraulic Orma Macchine, like new, never used 2k77hwtz повеќе »
Испрати пребарување на CASOLLALEGNO

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Користени машини во категориите
повеќе огласи и машини на понуда
4093945.jpg
FRAME PRESS HYDRAULIC ORMA MACCHINE ORMA MACCHINE DE/L 30/15
Frame press hydraulic Orma Macchine, like new, never used 2k77hwtz повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.