услуга профилот

Mercel, cutting knives s.r.o. од Trebechovice pod Orebem

Mercel, cutting knives s.r.o.


Herr Jiri Mercel

Tynistska 423
50346 Trebechovice pod Orebem

Република Чешка


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


Messer und Werkzeuge hersteler .

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4061136.jpg
Knife grinding maschine Reform AR 41
Chuck 4320x250 mm MAIN ENGINE 15 Kw good reliable machine chuck +90°/-90° Rzmcgp8q complete lenght 7 m air cleaner more Pictures on e-mail повеќе »
Испрати пребарување на Mercel, cutting knives s.r.o.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Користени машини во категориите
повеќе огласи и машини на понуда
4061136.jpg
Knife grinding maschine Reform AR 41
Chuck 4320x250 mm MAIN ENGINE 15 Kw good reliable machine chuck +90°/-90° Rzmcgp8q complete lenght 7 m air cleaner more Pictures on e-mail повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.