услуга профилот

DREKON од Limanowa

DREKON


Herr Artur Kondys

Fabryczna 11
34-600 Limanowa

Полска


Прикажи телефонски број


Producent wyrobów drewnianych

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4043224.jpg
Lathe Locatelli OMK300 + TRANSFER LOCATELLI OMK
Locatelli OMK 300 + TRANSFER Automatic lathe + grinding + drilling This machine is a full machine: Sam collects the material - rolls, grinds, drills and transfers the material - all from one premise... повеќе »
Испрати пребарување на DREKON

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4043224.jpg
Lathe Locatelli OMK300 + TRANSFER LOCATELLI OMK
Locatelli OMK 300 + TRANSFER Automatic lathe + grinding + drilling This machine is a full machine: Sam collects the material - rolls, grinds, drills and transfers the material - all from one premise... повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.