услуга профилот

GHD-Präzisions-Formenbau од Rügland

GHD-Präzisions-Formenbau


Herr Bastian Schuster

Gewerbegebiet Rosenberg 2
91622 Rügland

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс


Herstellung von Spritzgusswerkzeugen zur Kunststoffverarbeitung.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4054914.jpg
Spare part - ball roller spindles X+Y axis DMG DMU70
Sale Used Ball Spindle for DMU70 X+Y Axis My.M. 2011 Bnytnrec Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Испрати пребарување на GHD-Präzisions-Formenbau

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*повеќе огласи и машини на понуда
4054914.jpg
Spare part - ball roller spindles X+Y axis DMG DMU70
Sale Used Ball Spindle for DMU70 X+Y Axis My.M. 2011 Bnytnrec Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод. повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.